UudisedVaata ka teisi teateid

Haridusteenuste e-keskkond ARNO on Luunja valla kasutajatele avatud

21.06.2019

Kasutajatele on avatud Luunja valla haridusteenuste e-keskkonna ARNO esimene etapp. 


Senine lasteaiakohtade järjekord on imporditud uude e-keskkonda. Nüüdsest esitatakse uued lasteaiajärjekorra avaldused elektrooniliselt ARNO keskkonnas. 


Luunja valla ARNO veebilehtLapsevanemad näevad ARNO keskkonnas oma laste andmeid. Palume lapsevanematel kontrollida üle enda kontaktandmed (e-maili aadress, telefon, elukoht) ning oma lapse andmed. 

Vajadusel on vanemal võimalik ise ARNO-s oma andmeid muuta, oma lapse lasteaiataotlust muuta (nt eelistusi, lasteaiakoha kasutamise aega).  

Kui te enam ei vaja lapsele kohta Luunja valla lasteaias või teie laps on juba koolilaps, palun tühistage Luunja valla lasteaia kohasoov ARNO keskkonnas.


Vaata lisaks: Juhendmaterjali ARNO kasutamiseks


Augustis 2019 seotakse ARNO koolieelse lasteasutuse osa riikliku süsteemiga EHIS (Eesti Hariduse Infosüsteem). Seejärel on võimalik ARNO kaudu teha, vastu võtta ja tagasi lükata lasteaia kohapakkumisi.

Kooliaasta alguses liidetakse süsteemi ka kooliealiste õpilaste info. Siis hakkab ARNO kaudu käima nii kooli vastuvõtmine, aabitsatoetuste esitamine kui ka toiduraha arvestus.


Luunja vallavalitsus teeb omalt poolt kõik, et üleminek uuele süsteemile oleks võimalikult sujuv. 

Tõrgete ilmnemisel palume mõistvat suhtumist. ARNO-ga seotud probleemist või küsimusest andke palun teada aadressil kadri@luunja.ee. Tõrgete puhul palun kopeerige veateate sisu ja edastage samale aadressile.
Kommentaarid:

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011