UudisedVaata ka teisi teateid

Tänavaautode kiirendusvõistlus

02.06.2016


NB! Muudatused liikluskorraldusesTänavaautode kiirendusvõistlus toimub 4. juuni 2016  Luunja Vallas Tartu-Räpina maanteel Tartu linna piiril Juudi kalmistu ja Lohkva ringi vahelisel alal.

Ümbersõit toimub alternatiivseid teelõike kasutades. Kahe ringtee vaheline ala on suletud 4. juuni hommikul kl 4:00 kuni sama päeva õhtul kl 23:00.

 

Võistluse näol on tegemist Eesti Kiirenduse Karikasarja kuuluva etapiga, kus omavahel võistlevad enamasti tänavaautod. Võistlus on ametlik ja registreeritud Eesti Autospordi Liidus. Järgitakse kõiki rahvusvahelisi ja rahvuslikke turvareegleid. Kohal on tuletõrje- ja päästemeeskond. Võistlust juhivad FIA ja EAL atesteeritud kohtunikud. Pealtvaatajate turvalisus tagatakse turvameeskonna kohalolekuga, piirdeaedadega ja turvaaladega.

 

Võistlusega soovitakse juhtida tähelepanu tänaval kontrollimatult kihutamise ohtlikkusele ning kutsuda tänavakihutajaid end kontrollitult ja turvaliselt ametlikel võistlustel proovile panema. Selleks tarbeks on ürituse võistluskavasse tehtud ka vastav nn. igameheklass.

 Liiklusskeem:


Eesti kiirenduse meistrivõistluste Tartu Linnavõistlus 04.06.16.a.V3.pdf
Kommentaarid:

Email again:

Lisa kommentaar

Nimi:
E-mail:  E-maili aadressi ei avalikustata
Kommenteeri:
Luunja Vallavalitsus
Puiestee 14
Luunja alevik
Tartu maakond

tel +372 741 7319
faks +372 741 7398
e-post: luunjavv@luunja.ee
Copyright © Luunja vald 2011